Manapakkam, Chennai, Tamil Nadu
GST No. 33ASTPV7841H1Z0
Approx. Rs 62 / sq ftGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 5000 sq ft |
| Material | RCC |
| Size | 10x10 cm (4x4 in) |
| Size (L x W) | 100 x 100 mm |
| Type | Outdoor |
| Finish | Shot Blasted |
| Thickness | 60-80 mm |
| Usage/Application | Pavement |
| Dimensions | 100*100 Square Type |
| Color | Gray |
| Surface Finish | ROUGH, SMOOTH |
| Brand | BP |
| Shape | SQUARE |
| Grade | M60 |
| Marble Type | CONCRETE , RCC |
| Country of Origin | Made in India |
Explore More Products
© Real India Build Pro. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited