Manapakkam, Chennai, Tamil Nadu
GST No. 33ASTPV7841H1Z0
Approx. Rs 80 / sq ftGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 2000 sq ft |
| Paver Type | Grid |
| Compressive Strength | 45 MPa |
| Thickness | 80 mm |
| Void Percentage | 15–20% |
| Usage/Application | Landscaping |
| Color | Grey |
| Application Area | Parking, Garden, Driveway, Pathway |
| Type | Outdoor |
| Finish | SMOOTH |
| Features | WITH OUT RE-INFORCEMENT, TMT |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
Approx. Rs 52 / sq ftGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 1000 sq ft |
| Material | Concrete |
| Finish | Textured |
| Thickness | 60 mm |
| Block Size | 200×200 mm |
| Color | Grey |
| Usage Area | Pathway |
| Shape | Square |
| Dimensions | 200*200*60mm |
| Country of Origin | Made in India |
| eco friendly | nature friendly |
Additional Information:
Explore More Products
© Real India Build Pro. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited