Manapakkam, Chennai, Tamil Nadu
GST No. 33ASTPV7841H1Z0
Approx. Rs 1,950 / MeterGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 500 Meter |
| Drain Material | RCC |
| Internal Width | 600 mm |
| Internal Depth | 300 mm |
| Length Per Piece | 2000 mm |
| Load Class | Extra Heavy |
| Cover Type | With Cover |
| Reinforcement Type | TMT Bar |
| Joint Type | Plain End |
| Usage Area | Road Side, Industrial Area, Drainage Canal, Storm Water |
| Country Of Origin | Made In India |
Additional Information:
Explore More Products
© Real India Build Pro. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited